O mnie

Nazywam się Stanisław Potulski, urodziłem się w 1991 roku i jestem z Gdańska.

Z zawodu jestem grafikiem 3d. Interesuję się: światem, motoryzacją, filmami, literaturą, muzyką, fotografią. Poznawanie i tworzenie są moją pasją i to mnie napędza do życia. Staram się po równo rozwijać się z każdej dziedziny, która mnie interesuje.

Swoje zamiłowanie do podróży prawdopodobnie otrzymałem w genach, bo całe dzieciństwo rodzice zabierali mnie na wspólne rodzinne podróże kamperem po Europie. Gdy skończyłem 18 lat zapragnąłem podróżować niezależnie. Pierwszą swoją wyprawę rowerową odbyłem w 2010 roku z Gdańska do Międzyzdrojów ze znajomym i tak już dalej poszło.

W podróżach szukam zaspokojenia swojej ciekawości do świata. Interesują mnie różnice w: otoczeniu, naturze, krajobrazach, miastach, architekturze, oraz różnice kulturowe. To staram się zarejestrować na matrycy swojego aparatu.  Historia, zabytki, konkretne atrakcje są tylko dodatkiem, „przyprawą” do miejsc które zwiedzam, więc nie poświęcam im głównej uwagi w swoich fotorelacjach. W każdym miejscu staram się znaleźć i uchwycić jego wyjątkowy urok, „klimat” – o tym często wspominam opisując swoje wrażenia z wyjazdów.

Wychowałem się na grach komputerowych i do swojego życia podchodzę trochę jak do gry, w której sam ustalam zasady. Mam wielkie marzenie zwiedzić większość świata (nawet sporządziłem listę konkretnych miast i krajów obok zakładki „o mnie”) i lubię podchodzić do tego tak, jakbym zdobywał i odkrywał kolejne etapy. Na tej stronie zamieszczam właśnie swoje „trofea”. 😁

Gdzie jeszcze można mnie znaleźć:

✰ SP3d Studio – moja działalność
✰ Facebook
✰ Instagram
✰ Flickr

Email: spotulski@gmail.com

Nazwa bloga powstała od nazwy utworu Desireless – Voyage Voyage.